27-20 Про затвердження  документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Юзвячик Федору Федоровичу

Дата: 24.02.2020 11:26

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

Про затвердження  документації із землеустрою

та надання у власність земельної ділянки

Розглянувши звернення гр. Юзвячик Федора Федоровича та технічну документацію із землеустрою, розроблену Житомирською регіональною філією ДП «Центр ДЗК», Дем’янчук Микола Юрійович,  щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Березина, вул. Міцкевича, 17,  Житомирського району, враховуючи державну реєстрацію земельної ділянки від 03.01.2020 року за   № НВ 1812066492019,  керуючись ст. ст. 12,40,81,116, 118, 121, 122,125, 126,186, розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України і іншими законами та нормативно – правовими актами у галузі земельних відносин  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Юзвячик Федору Федоровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблену Житомирською регіональною філією ДП «Центр ДЗК», Дем’янчук Микола Юрійович .
  2. Передати гр. Юзвячик Федору Федоровичу безоплатно у власність земельну ділянку   кадастровий №1822082000:06:001:0388 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, Житомирська область, Житомирський район, с. Березина, вул. Міцкевича, 17 .

3.  Громадянину Юзвячик Ф.Ф.

3.1. Звернутись до землевпорядної організації  щодо відновлення меж в натурі (на місцевості).

3.2. Здійснити  проведення державної реєстрації права приватної власності у органі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

4. Землевпоряднику по сільський раді внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.