Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації щодо Орликівської Олени Федорівни

Дата: 21.02.2020 15:42

Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального плану території земельної ділянки «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,0853 га (кад. № 1822082000:02:001:1341) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Гли-бочиця, вул. Поліська, 41 Житомирського району Житомирської області».

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно рішенням №79 XXIV сесії сільської ради 7 скликання від 28 листопада 2019 року Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.

Техніко-економічні показники: площа земельної ділянки згідно детального плану території - 0,0853 га, площа забудови - 60,0 м. кв., площа території ДПТ -13,9780 га.

Замовник: Глибочицька сільська рада Розробник: ФОП Тичина Н.В.

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок

Орликівської Олени Федорівни.

Ознайомитись з детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Глибочицької сільської ради (Житомирський район, с. Глибо-чиця, вул. М. Грушевського, 2) або на офіційному веб-сайті Глибочицької сільської ради за посиланням: 406015@ukr.net.

Пропозиції приймаються з 14 лютого 2020 року по 16 березня 2020 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця, вул. М. Грушевського, 2)

Посадова особа замовника - виконавчий комітет Глибочицької сільської ради в особі сільського голови С.В. Сокальського.

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год. 16 березня 2020 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (с. Глибочиця, вул. М. Грушевського, 2).

Завантажити ДПТ                     Завантажити ПЗ