27-16 Про розгляд звернення гр. Гекалюк Світлани Валентинівни

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

Про розгляд звернення

Розглянувши звернення  гр. Гекалюк Світлани Валентинівни про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, для обслуговування будівлі конюшні яка розташована за межами с. Глибочиця, керуючись.п.1. ст. 122,  п. 21 Перехідних положень Земельного Кодексу України,  п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  і іншими Законами та нормативно правовими актами у галузі земельних відносин  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Звернення  гр. Гекалюк Світлани Валентинівни щодо передачі  у власність земельної ділянки кадастровий №1822082000:01:000:1514  площею 0,4492 га для ведення особистого селянського господарства залишити без розгляду в зв’язку з тим, що орган місцевого самоврядування не є розпорядником даної земельної ділянки, яка розташована за межами с. Глибочиця.

2. Також Інформуємо, що рішенням №69 від 24 травня 2019 року ХІХ сесії сільської ради VІ  скликання гр. Гекалюк С.В. надано погодження на затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та рекомендовано для подальшого вирішення питання по суті звернутись із заявою до головного управління Держгеоркадастру у Житомирській області