Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

27-02 Про надання  гр. Бенедисюк Н.В.. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою

Дата: 19.02.2020 11:14
Кількість переглядів: 401

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)
від 12  березня 2020  року

 

Про надання  гр. Бенедисюк Н.В.. дозволу

на розробку технічної документації із землеустрою

 

 

    Розглянувши  звернення довіреної особи Кропивницької Лідії Василівни про надання дозволу гр. Бенедисюк Наталії Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про право на спадщину за законом від 19.11.19 року, НОВ №148404 про визнання за нею права на земельну частку (пай)  померлої  спадкодавці Севрук Антоніни Адольфівни із земель колективної власності реформованого КСП «Дружба» за межами с. Кмитів,  керуючись ст.ст. 12,25,122 пунктом 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Бенедисюк Наталії Володимирівні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за  № 77    загальною площею 2,6659 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок земель реформованого КСП «Дружба», розташованих за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Коростишівсьського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

2.   Громадянці: Бенедисюк Н.В..

2.1. На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь