Дорогі жителі нашої громади!

Дата: 14.02.2020 14:59

Фото без опису Щиро вітаю вас зі світлим святом Стрітення Господнього – святом, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері.
З давніх-давен день Стрітення Господнє вважалося днем першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду і тепла.
У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи.
Упевнений, що тепло любові, яке є у наших серцях сприятиме відродженню духовності, порозумінню, вірі у краще майбутнє.
Бажаю вам сімейного добробуту, радісних усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання!
Нехай Стрітення Господнє стане символом оновлення нашого життя!

З повагою,
Глибочицький  сільський голова                                  С.В. Сокальський