A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

25-08 Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти

Дата: 03.12.2019 09:26
Кількість переглядів: 468

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)
від  23  грудня 2019  рок

Про встановлення вартості

харчування в закладах загальної

середньої освіти

 

 З метою подальшого соціального захисту дітей, забезпечення повноцінного раціонального збалансованого харчування, відповідно до статті 31 п.6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 56 Закону України « Про освіту»,  постанови КМУ від 22.11.2004р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», постанови КМУ від 02.02.2011 № 116 «Порядок надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість», постанови КМУ  від 19.06.2002 № 856 « Про організацію харчування окремих категорій учнів в загальноосвітніх навчальних закладах» та від 01.06.2005  № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», спільного наказу МОНУ та МОЗ від 15.08.2006 р № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», за погодженням з постійною комісією з питань  фінансів, бюджету,  планування  соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжмуніципального співробітництва, сесія Глибочицької сільської ради 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити на 2020 рік вартість харчування на одну дитину в день в закладах загальної середньої освіти:

1.1.Для здобувачів освіти 1-4 класів за кошти місцевого бюджету – в сумі 18,00 грн. (обід).

1.2.  Організувати харчування решти здобувачів освіти (сніданок та обід)  та (сніданок) для дітей  групи подовженого дня за кошти батьків.

1.3.Для здобувачів освіти 5-11 класів для безкоштовного гарячого харчування (обід) дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей з інвалідністю,дітей   із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-ІІІ, дітей учасників АТО,дітей батьків, переміщених з тимчасово окупованої території  Донецької та Луганської областей та  АР Крим – в сумі 18,00 грн.

2. На  період роботи пришкільних оздоровчих таборів  встановити  вартість  дворазового харчування протягом одного дня в закладах загальної середньої освіти  встановити   в   сумі 36 грн .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань  фінансів, бюджету,  планування,  соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжмуніципального співробітництва .

 

 

Розробник проекту рішення начальник відділу освіти Войтенко Г.М.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь