25-42-363 Про внесення змін у рішення   про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

Дата: 15.12.2019 07:51

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)
від  23  грудня 2019  року

Про внесення змін у рішення

про надання дозволу на розробку

документації із землеустрою

Розглянувши  звернення довіреної особи Станкевич Галини Леонідівни від громадян Редько Катерини Василівни, Поліщук Віктора Миколайовича, Кисленко Тетяни Миколаївни, ,Воробйової Валентини Ананіївни, Терещук Надії Дмитрівни про внесення змін у рішення ХXІІ сесії сільської ради VІІ скликання від 05.09.2019 року та ХXIV сесії сільської ради VІІ скликання від 28.11.2019 року в частині зміни виду використання  земельної ділянки при наданні дозволу на розробку документації із землеустрою,   керуючись ст.ст. 12,22,81,122,125,126,186  п. 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України та іншими Законами та правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Пункт 1 рішення № 34, 35, 36, 40 ХXІІ сесії сільської ради VІІ скликання від 05.09.2019 року та № 36 ХXIV сесії сільської ради VІІ скликання від 28.11.2019 року викласти в наступній редакції  наступним громадянам:

- Надати гр. Воробйовій Валентині Ананіївні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за  № 716 загальною площею 1,3 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель реформованого КСП «Глибочицьке», розташованих за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

- Надати гр. Кисленко Тетяні Миколаївні  дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за  № 714    загальною площею 1,3 га для ведення товарного сільсьогосподарського виробництва  за рахунок земель реформованого КСП «Глибочицьке», розташованих за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

- Надати гр. Поліщуку Віктору Миколайовичу  дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за  № 715 загальною площею 1,3 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок земель реформованого КСП «Глибочицьке», розташованих за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

- Надати гр. Редько Катерині Василівні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за  № 717 загальною площею 1,69 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок земель реформованого КСП «Глибочицьке», розташованих за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

- Надати гр. Терещук Надії Дмитрівні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за  № 647 загальною площею 1,7738 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок земель реформованого КСП «Глибочицьке», розташованої за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

2. Всі інші розділи рішення № 34, 35, 36, 40 ХXІІ сесії сільської ради VІІ скликання від 05.09.2019 року та № 36 ХXIV сесії сільської ради VІІ скликання від 28.11.2019 року залишити без змін.