Шановні працівники закладів освіти,батьки, діти

Дата: 18.12.2019 14:13

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Бажаємо, щоб він зі своїми Ангелами-помічниками приніс вам величезне щастя, нехай збудуться всі мрії - і великі і маленькі! Нехай сонечко зігріває кожну дитину, а рідні люди люблять і бережуть вас! Нехай міцним буде здоров'я, а сльози блищать на очах тільки від радості! Нехай буде все прекрасно кожен день і кожну годину у вашому житті!

Нехай в цей святковий день відбудуться чарівні і казкові події! Добра вам, щастя і любові, теплих сімейних посиденьок і довгоочікуваних солодощів під подушкою. Хай у кожному домі буде достаток, нехай радує затишна атмосфера, повна позитиву і сміху. Радості, душевного тепла і щирості!

Нехай це чудове світле свято принесе в кожен будинок тепло сімейного вогнища, любов, радість спілкування з близькими, благополуччя і стабільність. Бажаємо Вам якомога більше радісних подій, нехай у Ваших серцях завжди живуть віра, надія, любов.

День Святого Миколая - священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі і неприємності і згадати просту думку про те, що чудеса трапляються скрізь і постійно.

Дорогі діти!

Хочемо побажати в це свято чуда й казки, щоб здійснилося щось добре і гарне, щоб посмішка не сходила з вашого обличчя, щоб серце відкрило дверцята в світ щастя і любові, щоб день пройшов в оточенні близьких людей і порадував приємними подарунками.

Будьте щасливі, зі святом!

З щирою повагою,

Сільський голова                                            С.В.Сокальський