25-27-482 Про затвердження  документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки

Дата: 14.12.2019 10:19

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)
від  23  грудня 2019  року

Про затвердження  документації із землеустрою

та надання у власність земельної ділянки

Розглянувши звернення гр. Нацевича Анатолія Миколайовича та проект  землеустрою, розроблений ФОП Гайдамака Андрій Васильович щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кмитів, враховуючи державну реєстрацію земельної ділянки від  09.09.2019 року за   № НВ 1810225632019,  керуючись ст. ст. 12,33,81,116, 118, 121, 122,125, 126,186-1 розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України, і іншими законами та нормативно – правовими актами у галузі земельних відносин  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Нацевичу Анатолію Миколайовичу проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, розроблений  ФОП Гайдамака Андрій Васильович.
  2. Передати гр. Нацевичу Анатолію Миколайовичу безоплатно у власність земельну ділянку  площею 0,05  га.,  кадастровий №1822583201:01:002:0122 для ведення особистого селянського господарства, розташовану: с. Кмитів Коростишівський район Житомирська область.

3.  Громадянину Нацевичу А.М.

3.1. Звернутись до землевпорядної організації  щодо відновлення меж в натурі (на місцевості).

3.2. Здійснити  проведення державної реєстрації права приватної власності у органі реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

4. Землевпоряднику по сільський раді внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.