Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

25-26-470 Про надання  дозволу на розробку документації із землеустрою

Дата: 14.12.2019 10:18
Кількість переглядів: 492

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)
від  23  грудня 2019  року

 

Про надання  дозволу на розробку

документації із землеустрою

 

    Розглянувши заяву гр. Гайдая Юрія Миколайовича про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельних ділянок площею 2,00 га для обслуговування будівель та ведення сільського господарства, які розташовані на території Глибчицької сільскої ради в с. Кмитів, Коростишівського району, враховуючи матеріали інвентаризації земельних ділянок та інші планово-картографічні матеріали  території с. Кмитова, враховуючи акт обстеження земельної ділянки на предмет відповідності цільовому використанню, від 12.12.2019 року, керуючись положеннями Земельного Кодексу України та іншими Законами та нормативно правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада  ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  гр. Гайдаю Юрію Миколайовичу  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована в с. Кмитів, Коростишівського району, Житомирської області, на трасі Житомир-Київ, 118 км..

2. Заяву гр. Гайдая Юрія Миколайовича, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства залишити без розгляду, так як  розташована земельна ділянка в с. Кмитів, Коростишівського району на момент обстеження   зазначена в планово-картографічних матеріалах земельна ділянка за складом угідь не є ріллею, а являє собою не сільськогосподарські угіддя, вкрита,  лісовою рослинністю, заростями багаторічних дерев’яних кущових рослин.  

3.  Громадянину  Гайдаю Ю.М.

3.1. На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у термін, що обумовлений угодою сторін.

3.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь