25-25-325 Про затвердження технічної документації по визначенню нормативно грошової оцінки  земельної ділянки площею 0,0063 га, яка надається в оренду ПрАТ  «Київстар»

Дата: 14.12.2019 10:10

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)
від  23  грудня 2019  року

Про затвердження технічної документації

по визначенню нормативно грошової оцінки

земельної ділянки площею 0,0063 га, яка

надається в оренду ПрАТ  «Київстар»

Розглянувши клопотання ПрАТ «Київстар»  та технічну документацію землеустрою розроблену ПП «Андвол» по визначенню нормативно грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0063 га, яка передбачена для надання в оренду ПрАТ «Київстар»  та розташована за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 06 грудня 2019 року №593-19, керуючись   ст. 12,122, п.3 розділу ІХ«Прикінцеві положення»  Земельного кодексу України, ст.ст. 20,21,23, Закону України «Про оцінку земель», ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, та іншими Законами і нормативно – правовими актами у галузі земельних відносин, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.   Затвердити технічну документацію землеустрою розроблену ПП «Андвол»  по визначенню нормативно грошової оцінки земельної ділянки кадастровий №1822082000:03:000:0431 площею 0,0063 га, яка  надається в оренду ПрАТ «Київстар» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку(13.03) (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони, та іншого призначення) та  розташована за межами населеного пункту  на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області.
  2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки кадастровий №1822082000:03:000:0431 площею 0,0063 га становить  14993,82 грн.
  3. Рекомендувати Житомирській районній державній  адміністрації при укладанні договору оренди землі встановити орендну плати у розмірі 12 % від нормативно  грошової оцінки даної земельної ділянки , що становить 1799,26 грн. за один рік оренди.

4. Контроль зо виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань        фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжмуніципального співробітництва