«Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції»

Дата: 16.12.2019 14:58

5 грудня 2019 року  на базі  Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція,  присвячена річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Метою заходу було об’єднання зусиль науковців, юристів, студентів, здобувачів освіти у розв’язанні проблем забезпечення та захисту прав людини.

Тема конференції «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції».
   Пріоритетними напрямами роботи конференції були:

• сучасний стан дотримання конституцФото без описуійних прав і свобод людини та громадянина в Україні;
  • міжнародно-правові механізми та гарантії  забезпечення прав людини;
  • дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів;
  • сучасний стан дотримання прав людини в Україні.

Всі виступи були цікавими і змістовними.

Особливо   актуальним був виступ О. С. Коваля, директора Житомирського місцевого центру надання безоплатної вторинної  правової допомоги  з теми «Затяжний мораторій: цікаві факти про ринок земель сільськогосподарського призначення».  Інформативні матеріали виступу викликали  інтерес серед учасників   конференції.   Доповідач підготував змістовну презентацію,  звернув увагу на правові аспекти поданої теми.

Учасники конференції обговорювали та порівнювали питання дотримання прав людини в різних країнах світу.

Проведена конференція дала можливість забезпечити правове виховання здобувачів освіти закладів освіти Глибочицької сільської ради, надала правові орієнтири на здатність  реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.