Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

25-17-347 Про надання  гр. Горай О.В. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою

Дата: 13.12.2019 11:46
Кількість переглядів: 412

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ РІШЕННЯ №

(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)

                                                                                                                               

від  23  грудня 2019  року 

 

Про надання  гр. Горай О.В. дозволу

на розробку технічної документації із землеустрою

 

 

    Розглянувши  звернення довіреної особи Станкевич Галини Леонідівни про надання дозволу гр. Горай Оксані Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 07.11.08, НОА №334837 р. № 2-2231 про визнання за нею права на земельну частку (пай)  померлої  спадкодавці Поліщук Антоніни Степанівни із земель колективної власності реформованого КСП «Глибочицьке» за межами с. Глибочиця,  керуючись ст.ст. 12,25,122 пунктом 3 розділу ІX «Прикінцеві Положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Горай Оксані Володимирівні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за  № 701    загальною площею 1,52 га для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель реформованого КСП «Глибочицьке», розташованих за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

2.   Громадянці Горай О.В.

2.1. На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь