25-15-345 Про переведення дачного (садового) будинку в житловий будинок гр. Матюхіна Андрія Сергійовича

Дата: 13.12.2019 11:44

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №

(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)

від  23  грудня 2019  року

Про переведення дачного (садового)

будинку в житловий будинок

Розглянувши заяву гр. Матюхіна Андрія Сергійовича  про переведення належного йому садового будинку № 14, який розташований на власній земельній ділянці кадастровий № 1822082000:01:000:1165 площею 0,1146 га та знаходиться за адресою: Житомирська область,  Житомирський район, сільська рада  Глибочицька, масив «Аеропорт», буд. 14, в житловий будинок, враховуючи матеріали проведенння технічного огляду садового (дачного) будинку, виконані  експертом з технічного обстеження будівель і споруд В.М. Май-Маєвським, керуючись ст.ст. 31,34 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» та п.2-5 «Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки», затвердженого Постановою КМУ №321 від 29.04.2015 р.  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Перевести садовий будинок в житловий будинок, який належить гр. Матюхіну Андрію Сергійовичу   розташований на земельній ділянці кадастровий № 1822082000:01:000:1165 площею 0,1146 га, для індивідуального садівництва за адресою: Житомирська область, Житомирський район, сільська рада  Глибочицька, масив Аеропорт, буд. 14.

2. Рекомендувати  заявнику звернутись в орган реєстрації речових прав на нерухоме майно для внесення відповідних змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку, визначеному законодавством.