Фестиваль «БАРВИ ЖИТТЯ» у Студениці

Дата: 06.12.2019 15:52

Фото без описуДля інтеграції та спілкування дорослі влаштовують дітям фестивалі. Із таких постійну «прописку» у Студениці отримав фестиваль «Барви життя».

Творчих душею та сильних духом захід збирає щорічно у Студеницькому старостинському окрузі Глибочицької сільської ради.

І цього року 4 грудня 2019 року у с. Студениця відбувся фестиваль для дітей з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», і цікаво те, що саме  у  творчості ці діти  не обмежені. Вони показали свої неабиякі здібності: хтось вишиває, хтось ліпить із тіста, хтось мотає ляльок, хтось складає поробки з паперу, виготовляє вироби з лози, а хтось підкорює сцену.
Головною метою Фестивалю є сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації дітей з особливими потребами засобами мистецтва. Основні завдання Фестивалю: залучення до занять з різних видів художньої творчості, літературного, музичного та театрального мистецтв.

Всі учасники трьох номінацій відзначені подяками

та подарунками від Глибочицької сільської ради.

Учні Студеницького ліцею вітали учасників фестивалю запальними танцями та піснями.

Працівниками культури с. Студениця підготовлено цікаву, дотепну казку «Червона ягідка», яка розвеселила всіх присутніх у залі.