25-01 Про сільський бюджет Глибочицької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Дата: 02.12.2019 11:45

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН

ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №

(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)

від  ______  грудня 2019  року

Про сільський бюджет

Глибочицької сільської об’єднаної

територіальної громади на 2020 рік

Код бюджету 1822082000

Заслухавши інформацію сільського голови Глибочицької сільської ради Сокальського С.В., керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісій з питань бюджету та комунальної власності сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2020 рік:

1) Доходи сільського бюджету у сумі 55 519 850 гривень, у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – 54 969 850 гривень та доходи спеціального фонду сільського бюджету – 550 000 гривень, згідно з  додатком 1 до рішення.

2) Видатки сільського бюджету у сумі 55 519 850 гривень,                             у тому числі видатки загального фонду сільського бюджету -
54 969 850 гривень та видатки спеціального фонду сільського бюджету –
   550 000 гривень.

3) Оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі 40 000 гривень, що становить 0,07 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.

2. Визначити на 2020 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

3. Надати право сільському голові в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету  на депозитах, з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

4.   Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України,  надати право виконавчому комітету отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

5. Головному розпоряднику бюджетних коштів сільського бюджету:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

6) на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо  забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати,  проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

7) видатки, пов’язані із стимулюванням, преміюванням працівників бюджетних закладів, здійснювати виключно після забезпечення обов’язковими складовими заробітної плати в річному вимірі;

6. Надати право виконавчому комітету приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету, додаткові дотації та субвенції, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань бюджету і комунальної власності, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

7 Делегувати повноваження з реалізації державних програм соціального захисту населення Житомирській районній адміністрації.

8. Сільській раді забезпечити публікацію цього рішення не пізніше, ніж через 10 днів з дня його прийняття  в газеті «Приміське життя».

9. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови сільської ради В.Д.Семотюка.

Глибочицький

сільський голова                                                               С.В.Сокальський