Про скликання чергової 25 сесії VII скликання

Дата: 26.11.2019 09:04

Фото без описуУ відповідності до п.З ст. 49 та п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати чергову 25 сесію VII скликання 23 грудня 2019 року о 14-00 год. в сесійній залі, 2-й поверх приміщення Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, за адресою: Житомирський район, село Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, 2.
  2. Порядок денний:
    1. Про за твердження сільського бюджету Глибочицької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
    2. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Глибочицької сільської ради на 2020 рік.
    3. Про затвердження Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування на території Глибочицької сільської ради на 2020 рік.
    4. Про умови оплати праці сільського голови на 2020 рік.
    5. Про затвердження нової структури апарату Глибочицької сільської ради.
    6. Про затвердження планової вартості харчування одного діто-дня на 2020 рік в закладах дошкільної освіти Глибочицької сільської ради.
    7. Про затвердження планової вартості харчування одного діто-дня на 2020 рік в закладах освіти Глибочицької сільської ради.
    8. Про затвердження ліміту споживання енергоносіїв протягом 2020 року.
    9. Земельні питання.
    10. Різне.