24-307 Про затвердження  документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Поліщук Галині Степанівні

Дата: 10.11.2019 11:01

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять четверта сесія сьомого скликання)

від  28 листопада 2019 року

Про затвердження  документації із землеустрою

та надання у власність земельної ділянки

Розглянувши звернення гр. Поліщук Галини Степанівни та технічну документацію із землеустрою, розроблену ФОП Рай Олег Анатолійович,  щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Глибочиця, вул. Корольова, 2,  Житомирського району, враховуючи державну реєстрацію земельної ділянки від 29.10.2019 року за   № НВ 1811174782019,  керуючись ст. ст. 12,40,81,116, 118, 121, 122,125, 126,186, розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України і іншими законами та нормативно – правовими актами у галузі земельних відносин  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Поліщук Галині Степанівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблену   ФОП  Рай Олег Анатолійович.
  2. Передати гр. Поліщук Галині Степанівні безоплатно у власність земельну ділянку   кадастровий №________________ площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, Житомирська область, Житомирський район, с. Глибочиця.

3.  Громадянці   Поліщук Г.С.

3.1. Звернутись до землевпорядної організації  щодо відновлення меж в натурі (на місцевості).

3.2. Здійснити  проведення державної реєстрації права приватної власності у органі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

4. Землевпоряднику по сільський раді внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.