24-306 Про передачу гр. Бабич А.М. у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Глибочицької  сільської ради за межами с. Студениця Коростишівського району, Житомирської області.

Дата: 10.11.2019 09:25

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять четверта сесія сьомого скликання)

від  28 листопада 2019 року

Про передачу гр. Бабич А.М. у власність земельної

ділянки для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва на території Глибочицької  сільської ради

за межами с. Студениця Коростишівського району, Житомирської області.

Розглянувши  звернення  гр. Бабич Алли Миколаївни про передачу у власність земельної ділянки (паю) № 519 взамін  сертифіката на право на земельну частку (пай) серії ЖТ № 0031234     із нерозподілених та невитребуваних земель колективної власності реформованого КСП «Україна» за межами с. Студениця, Коростишівського району, Житомирської області, в зв’язку з виникненням у спадкоємиці права на земельну частку (пай),  враховуючи лист відділу Держгеокадастру у Коростишівському районі про земельну ділянку від 11.06.2019 року №           32-6-0.25-1046/164-19 керуючись ст.ст. 12,22,25,122,141, пунктом 3 розділу ІX «Прикінцеві Положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати гр. Бабич Аллі Миколаївні  у власність земельну ділянку № 519, кадастровий номер 1822587300:04:000:0519 площею 2,7100 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва взамін сертифіката ЖТ № 0031234 із земель реформованого КСП «Україна» на території Глибочицької сільської ради за межами с. Студениця, Коростишівського району, Житомирської області відповідно до схеми поділу земель колективної власності на земельні частки (паї) )  між їх власниками.

2.   Припинити договір оренди земельної ділянки за кадастровим №  площею 2,7100 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, який укладений між Коростишівською районною державною адміністрацією ідентифікаційний код 35904775 та ТОВ «Коростишівземінвест» як на невитребувану земельну частку (пай) № 519, що розташована на території Глибочицької сільської ради за межами с.  Студениця, в зв’язку з виникненням у спадкоємиці  права на земельну частку (пай).

3.Гр. Бабич А.М. звернутись із заявою до органу Державної реєстрації речових прав  для  подальшого вирішення питання по суті.

4. Землевпоряднику по сільський раді  внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.