Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

24-288 Про надання  гр. Красовській Т.І. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою

Дата: 09.11.2019 10:21
Кількість переглядів: 462

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять четверта сесія сьомого скликання)

від  28 листопада 2019 року

Про надання  гр. Красовській Т.І. дозволу

на розробку технічної документації із землеустрою.

 

    Розглянувши  звернення довіреної особи Кравчук Ольги Іванівни від  гр. Красовської Тетяни Іванівни про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) №40 із земель колективної власності реформованого КСП «Україна»   Коростишівського району за межами с. Студениця, з метою передачі її у власність взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серії ЖТ №0031155, керуючись ст.ст. 12,25,122 пунктом 3 розділу ІX «Прикінцеві Положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Красовській Тетяні Іванівні дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за №40 загальною площею 2,60 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок земель колективної власності реформованого КСП «Україна», розташованої на території  Глибочицької сільської ради за межами с. Студениця, Коростишівського  району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

2.   Громадянці:  Красовській Т.І.

2.1. На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь