Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

24-269 Про надання  дозволу на розробку документації із землеустрою гр. Литвин Ларисі Вікторівні

Дата: 08.11.2019 14:46
Кількість переглядів: 428

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять четверта сесія сьомого скликання)

від  28 листопада 2019 року

Про надання  дозволу на розробку

документації із землеустрою

 

 

    Розглянувши заяву гр. Литвин Лариси Вікторівни з проханням надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її в оренду  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в зв’язку з переходом права власності на  житловий будинок згідно свідоцтва про право на спадщину за законом  в с. Глибочиця, Житомирського району,   керуючись ст.ст. 12,40,93,120,122,124 п. 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділу X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України та іншими Законами та правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада  

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати  гр. Литвин Ларисі Вікторівні  дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її в користування на умовах оренди  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  площею 0,1500 га в      с. Глибочиця, вул. Житомирська, 35-а,  Житомирського району,  Житомирської області.
  2. Громадянці   Литвин Л.В.

2.1 На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою у термін, що обумовлений угодою сторін.

2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу в користування земельної ділянки на  умовах оренди.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь