Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

24-267 Про надання  гр.  Романчук Р.В., Романчук О.П., Романчук О.В., Романчук Ю.В., дозволу на розробку технічної документації із землеустрою

Дата: 08.11.2019 14:39
Кількість переглядів: 482

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять четверта сесія сьомого скликання)

від  28 листопада 2019 року

Про надання  гр.  Романчук Р.В., Романчук О.П.,

Романчук О.В., Романчук Ю.В., дозволу

на розробку технічної документації із землеустрою

 

    Розглянувши колективне звернення громадян Романчук Романа Васильовича, Романчук Ольги Павлівни, Романчук Олександра Васильовича, Романчук Юрія Васильовича про надання  дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), як власникам 1/2  сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЖТ № 0228815 по спадкуванню за законом  із померлого Романчука Василя Сергійовича   із земель колективної власності реформованого КСП «Глибочицьке» за межами с. Гадзинка,  керуючись ст.ст. 12,25,80,89,122 пунктом 3 розділу ІX «Прикінцеві Положення», розділ X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянам Романчук Роману Васильовичу, Романчук Ользі Павлівні, Романчук Олександру Васильовичу, Романчук Юрію Васильовичу  дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) за № 179 (2)   площею 0,8826  га для ведення особистого селянського господарства взамін з метою передачі передачі у спільну сумісну власність за рахунок земель реформованого КСП «Глибочицьке», розташованих за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

2.   Громадянам: Романчук Р.В., Романчук О.П., Романчук О.В., Романчук Ю.В.

2.1. На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь