Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

24-248 Про передачу гр. Горбик І.С. у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Глибочицької  сільської ради а межами с. Студениця Коростишівського району  Житомирської області.

Дата: 08.11.2019 11:46
Кількість переглядів: 481

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять четверта сесія сьомого скликання)

від  28 листопада 2019 року

Про передачу гр. Горбик І.С. у власність
земельної ділянки для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва на
території Глибочицької  сільської ради
а межами с. Студениця Коростишівського району
 Житомирської області.

 

    Розглянувши  звернення  гр. Горбик Ірини Славівни про передачу у власність земельної ділянки (паю) № 623 взамін  сертифіката на право на земельну частку (пай) серії ЖТ № ___________     із нерозподілених та невитребуваних земель колективної власності реформованого КСП «Україна» за межами с. Студениця, Коростишівського району, Житомирської області, в зв’язку з виникненням у спадкоємиці права на земельну частку (пай),  враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 11.09.2019 року № НВ-_________________, керуючись ст.ст. 12,22,25,122,141, пунктом 3 розділу ІX «Прикінцеві Положення», розділом X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати гр. Горбик Ірині Славівні у власність земельну ділянку № 623, кадастровий номер ___________________ площею 3,0300 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва взамін сертифіката ЖТ № 0031422 із земель реформованого КСП «Україна» на території Глибочицької сільської ради за межами с. Студениця, Коростишівського району, Житомирської області відповідно до схеми поділу земель колективної власності на земельні частки (паї) )  між їх власниками.

2. Припинити договір оренди земельної ділянки за кадастровим № _____________________ площею 3,0300 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, який укладений між Коростишівською районною державною адміністрацією ідентифікаційний код 35904775 та ТОВ «Коростишівземінвест» як на невитребувану земельну частку (пай) № 623, що розташована на території Глибочицької сільської ради за межами с.  Студениця, в зв’язку з виникненням у спадкоємиці  права на земельну частку (пай).

3. Сільському голові С. В. Сокальському забезпечити укладання угоди про розірвання договору оренди землі з ТОВ «Коростишівземінвест».

4 Гр. Горбик І.С звернутись із заявою до органу Державної реєстрації речових прав  для  подальшого вирішення питання по суті.

5. Землевпоряднику по сільський раді  внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь