23-03 Про затвердження Програми інформатизації по Глибочицькій сільській раді на 2019 -2021 роки

Дата: 24.10.2019 17:25

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять третя сесія сьомого скликання)

від  25 жовтня 2019 року

Про затвердження Програми

інформатизації по Глибочицькій

сільській раді на 2019 -2021 роки

Відповідно до Закону України «Про Національну програму інформатизації» (зі змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. №644 «Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проекту інформатизації» (зі змінами та доповненнями), розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 р. №649-р «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні» та від 15.05.2013 р. №386-р «Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму інформатизації по Глибочицькій сільській раді на 2019-2021 роки, що додається.

2. Виконання Програми інформатизації по Глибочицькій сільській раді на 2019-2021 роки (далі - Програма інформатизації) покласти на виконавчий комітет Глибочицької сільської ради, якому надати право змінювати обсяги фінансування заходів по реалізації Програми інформатизації в межах затвердженого загального обсягу, який наведено у додатку 1 Програми, відповідного бюджетного року.

3. Фінансово-економічному відділу сільської ради (Гоша О.П.) за підсумками виконання у І півріччі 2019 року бюджету Глибочицької сільської ради в межах наявних фінансових ресурсів передбачити кошти на фінансування заходів Програми інформатизації у 2019 році в сумі 100 тисяч гривень, а у 2020 та 2021 роках - відповідно до бюджетних асигнувань, передбачених бюджетом сільської ради на 2020 та 2021 роки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжмуніципального співробітництва.

Завантажити Проект Програми