22-59 Про надання погодження на розробку документації із землеустрою гр. Аннюк Олені Миколаївні

Дата: 15.09.2019 11:08

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

від  05 вересня 2019 року

Про надання погодження на розробку

документації із землеустрою

Розглянувши звернення  гр. Аннюк Олени Миколаївни про надання погодження на надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га  для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території   Глибочицької сільської ради за межами населеного пункту с. Студениця, керуючись ст. ст. 12,33,122, розділ X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  і іншими Законами та нормативно правовими актами у галузі земельних відносин  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати погодження  гр. Аннюк Олені Миколаївні на надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га  для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території   Глибочицької сільської ради за межами населеного пункту с. Студениця,  Житомирського району,  Житомирської області.
  2.  Громадянці  Аннюк О.М. для подальшого вирішення питання по суті звернутись із заявою до головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

.