22-52 Про передачу гр.. Воловоденко Ж.А., Гацківка Г.А. у спільну сумісну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Глибочицької сільської ради

Дата: 12.08.2019 17:39

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

від  05 вересня 2019 року

Про передачу гр.. Воловоденко Ж.А., Гацківка Г.А.

у спільну сумісну власність земельної ділянки

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва на території Глибочицької  сільської ради

за межами с. Студениця Коростишівського району,

Житомирської області.

Розглянувши  звернення  громадян Воловоденко Жанни Антонівни та Гацківка Ганни Антонівни про передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки (паю) № 626 взамін  сертифіката на право на земельну частку (пай) серії ЖТ № 0031207     із нерозподілених та невитребуваних земель колективної власності реформованого КСП «Україна» за межами с. Студениця, Коростишівського району, Житомирської області, в зв’язку з виникненням у спадкоємців права на земельну частку (пай), враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 08.04.2019 року  № НВ-1807836732019  керуючись ст.ст. 12,25,87,122,141, пункт 3 розділ ІX «Прикінцеві Положення», розділ X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати громадянам Воловоденко Жанні Антонівні та Гацківка Ганні Антонівні в спільну сумісну власність земельну ділянку № 626, кадастровий номер 1822587300:04:000:0626 площею 3,0000 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва взамін сертифіката ЖТ № 00311207 із земель реформованого КСП «Україна» на території Глибочицької сільської ради за межами с. Студениця, Коростишівського району, Житомирської області відповідно до схеми поділу земель колективної власності на земельні частки (паї) )  між їх власниками.

2. Припинити договір оренди земельної ділянки за кадастровим №1822587300:04:000:1626 площею 3,0000 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, який укладений між Коростишівською районною державною адміністрацією ідентифікаційний код 35904775 та ТОВ «Коростишівземінвест» як на невитребувану земельну частку (пай) № 626, що розташована на території Глибочицької сільської ради, за межами с.  Студениця, в зв’язку з виникненням у спадкоємців  права на земельну частку (пай).

3. Провести державну реєстрацію права спільної сумісної власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Землевпоряднику по сільський раді  внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.