РОЗПОРЯДЖЕННЯ 102-О Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Глибочицької сільської ради

Дата: 23.08.2019 15:57

Глибочицького сільського голови

23.08.2019                                                                                              № 102

Про скликання позачергового
засідання виконавчого комітету
Глибочицької сільської ради

Керуючись статтею 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в У країні»

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 29 серпня 2019 року на 16 год. 00 хв., у зв’язку з виробничою необхідністю, в актовому залі приміщення інституту сільського господарства «Полісся» НААН України, за адресою: місто Житомир, Київське шосе, 131.

Порядок денний:

1. Про відібрання дитини від батьків та надання висновку до суду щодо відібрання дитини від батьків без позбавлення їх батьківських прав.
    2. Про надання дозволу на дарування частини житлового будинку та земельної ділянки.
    3. Про надання дозволу Воробйову А.М. на укладання договору довічного утримання.
    4. Різне.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Заступник сільського голови
з питань діяльності
виконавчих органів ради                                                                 В.Д. Семотюк