Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

22-38 Про надання гр. Ігнатьєву Ю.М. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою.

Дата: 11.08.2019 14:40
Кількість переглядів: 506

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

від  05 вересня 2019 року

 

Про надання  гр. Ігнатьєву Ю.М. дозволу

на розробку технічної документації із землеустрою.

 

    Розглянувши  звернення гр. Ігнатьєва Юрія Миколайовича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай) №112 із земель колективної власності реформованого КСП «Україна»   Коростишівського району за межами с. Студениця, враховуючи розпорядження Коростишівської райдержадміністрації від 04.02.2004 року №52  керуючись ст.ст. 12,25,122 пункт 3 розділ ІX «Прикінцеві Положення», розділ X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Ігнатьєву Юрію Миколайовичу  дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за  № 112 загальною площею 2,3583 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок земель колективної власності реформованого КСП «Дружба» розташованої на території  Глибочицької сільської ради за межами с. Студениця, Коростишівського  району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

2.   Громадянину:  Ігнатьєву Ю.М.

2.1. На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь