Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

22-32 Про надання гр. Поліщук П.П. дозволу на розробку технічної документації із землеустрою.

Дата: 11.08.2019 13:10
Кількість переглядів: 637

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

від  05 вересня 2019 року

 

Про надання  гр. Поліщук П.П. дозволу

на розробку технічної документації із землеустрою.

 

 

    Розглянувши  звернення гр. Поліщук Петра Петровича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно рішення Житомирського районного суду Житомирської області від 29.06.2016 року, справа № 278/1477/16-ц про визнання за ним права на земельну частку (пай) померлого батька Поліщук Петра Івановича   із земель колективної власності реформованого КСП «Глибочицьке» за межами с. Гадзинка,  керуючись ст.ст. 12,25,122 пункт 3 розділ ІX «Прикінцеві Положення», розділ X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України,  ст.ст.1,3,5,11  Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» та іншими Законами та  нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин,  сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Поліщук Петру Петровичу  дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) за  № 051    загальною площею 1,5900 га для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель реформованого КСП «Глибочицьке», розташованих за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради, Житомирського району, Житомирської області відповідно до проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) по розподілу земельних ділянок між їх власниками.

2.   Громадянину:  Поліщук П.П.

2.1. На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь