22-17 Про припинення права постійного користування земельної ділянки Левківському споживчому товариству

Дата: 10.08.2019 16:16

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

від  05 вересня 2019 року

Про припинення права постійного

користування земельної ділянки

Розглянувши клопотання Левківського споживчого товариства про припинення   права постійного користування земельної ділянки площею 0,10 га, яка надана раніше  в користування для виробничих потреб  в с. Березина, вул. Київська, 4, згідно Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою серії І-ЖТ №000862 зареєстрованого в Книзі записів Державних актів на право постійного користування землею, за №185 виданого 03.11.1997 року головою Житомирської районної Ради в зв’язку з відчуженням нерухома майна іншій особі,   керуючись ст.ст. 12,122,141,  Земельного кодексу України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада ВИРІШИЛА:

1.   Припинити Левківському споживчому товариству по добровільній відмові право постійного користування земельної ділянки кадастровий №1822082000:06:001:0376 площею 0,1000 га  для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована Житомирська область, Житомирський район, с. Березина, вул. Київська, 4.