22-15 Про поновлення гр. Жуковець Дмитру Миколайовичу договору оренди земельної ділянки

Дата: 10.08.2019 16:09

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

від  05 вересня 2019 року

Про поновлення гр. Жуковець Дмитру Миколайовичу

договору оренди земельної ділянки

Розглянувши звернення  ФОП Жуковець Дмитра Миколайовича про поновлення дії договору оренди земельної ділянки за кадастровим №1822082000:06:001:0087 площею 0,0200 га, яка надана йому для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі, та розташована в селі Березина, вул. Київська, 7-А, Житомирського району, Житомирської області, керуючись ст.ст. 12,93, 125,126  п. 3 розділ  ІХ «прикінцеві положення», Земельного Кодексу України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 20, 33 Законом України «Про оренду землі» ст. 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» і іншими Законами і нормативно-правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Поновити  ФОП Жуковець Дмитру Миколайовичу на той самий строк договір оренди земельної ділянки кадастровий №1822082000:06:001:0087 площею 0,0200 га за категорією  земель: землі житлової та громадської забудови, цільове призначення В.03.07.  за видом використання земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Березина, вул. Київська, 7-А, Житомирського району, Житомирської області.

2. Встановити орендну плату в розмірі 9 % від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, 82154,28 грн. 28 копійок (вісімдесят дві тисячі сто п’ятдесят чотири гривні 28 копійок), що становить 7393,89 грн. за один рік оренди згідно витягу 1637/0/213-19 з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки виданого 08.08.2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області міськрайонне управління у Житомирському районі та м. Житомирі  всі інші істотні умови даного договору землі залишити без змін..

3. Сільському голові С. В. Сокальському забезпечити укладання додаткової угоди до договору оренди землі   ФОП Жуковець Д.М.

4. ФОП Жуковець Д.М. подати заяву та  необхідні документи до органу Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, для реєстрації додаткової угоди до договору оренди  земельної ділянки.

Додаток до рішення сільської ради  22сесії 7скликання

від   05 вересня 2019 р. № _____

ДОДАТКОВА УГОДА

до Договору оренди землі від 13.05.2014 року б/н

с.Глибочиця                                                                           «05» вересня 2019 року

ОРЕНДОДАВЕЦЬ – Глибочицька сільська  рада, що розташована за адресою:  с.Глибочиця вул.. Михайла Грушевського, 2, в особі сільського голови  Сокальського Віктора Сергійовича з одного боку та ОРЕНДАР – ФОП Жуковець Дмитро Миколайович , в подальшому разом  іменуються «Сторони», а кожна окремо – «Сторона», відповідно до рішення 22 сесії 7 скликання від   05 вересня  2019 року уклали цю додаткову угоду до Договору оренди земельної ділянки від 13 травня 2014 року (надалі  іменується «Угода» ) про таке:

1. ОРЕНДОДАВЕЦЬ І ОРЕНДАР дійшли згоди продовжити на 5 (п’ять) років дію договору оренди земельної ділянки, кадастровий номер 1822082000:06:001:0087 площею 0,0200 га, наданої в користування на умовах оренди ФОП Жуковець Д. М.  за цільовим призначенням В.03.07. для іншого сільськогосподарського призначення а в с. Березина по вул.  Київська, 7-А.

2. Встановити орендну плату в розмірі 9 % від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки 82154,28 грн. 28 копійок (вісімдесят дві тисячі сто п’ятдесят чотири гривні 28 копійок), що становить 7393,89 грн. за один рік оренди згідно витягу 1637/0/213-19 з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки виданого 08.08.2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області міськрайонне управління у Житомирському районі та м. Житомирі

3. Всі інші умови вище зазначеного Договору, не змінені цією додатковою угодою, залишаються чинними у попередній редакції, і сторони підтверджують свої зобов’язання за Договором.

4. Орендар зобов’язується зареєструвати Угоду протягом одного місяця з дня її підписання сторонами. У разі порушення строку реєстрації Орендар зобов’язується сплатити пеню у розмірі орендної плати за один місяць оренди, встановленої, за кожний повний чи не повний місяць прострочення.

5. Ця угода є невід’ємною частиною Договору оренди землі та набирає чинності з моменту її підписання і підлягає державній реєстрації.

6. Ця Додаткова угода до Договору оренди землі від 2019 року укладена у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, один з яких знаходиться в ОРЕНДОДАВЦЯ, другий – в ОРЕНДАРЯ.

РЕКВІЗИТИ СТОРІН