22-9 Про затвердження документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки Білоцькій Ірині Антонівні, Білоцькому Станіславу Геннадійовичу, Омецинській Інні Іванівні

Дата: 10.08.2019 15:00

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

від  05 вересня 2019 року

Про затвердження  документації із землеустрою

та надання у власність земельної ділянки

Розглянувши колективне звернення громадян Білоцької Ірини Антонівни, Білоцького Станіслава Геннадійовича, Омецинської Інни Іванівни та технічну документацію із землеустрою, розроблену ФОП Лазарчук Віліслава Віталіївна щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Глибочиця, вул. Київська, 16 , враховуючи державну реєстрацію земельної ділянки від 09.07.2019 року за   № НВ 1809192292019,  керуючись ст. ст. 12,40,81,86,89,116, 118, 121, 122,125, 126, 186 розділ X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України, і іншими законами та нормативно – правовими актами у галузі земельних відносин  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити громадянам Білоцькій Ірині Антонівні, Білоцькому Станіславу Геннадійовичу, Омецинській Інні Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблену ФОП Лазарчук Віліслава Віталіївна.
  2. Передати громадянам Білоцькій Ірині Антонівні, Білоцькому Станіславу Геннадійовичу, Омецинській Інні Іванівні безоплатно у спільну сумісну власність земельну ділянку   кадастровий №1822082000:02:001:1738 площею 0,0807 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд: Житомирська область, Житомирський район, с. Глибочиця, вул. Київська, 16.

3.  Громадянам  БілоцькійІ.А.,Білоцькому С.Г., Омецинській І.І.

3.1. Звернутись до землевпорядної організації  щодо відновлення меж в натурі (на місцевості).

3.2. Здійснити  проведення державної реєстрації права приватної власності у органі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

4. Землевпоряднику по сільський раді внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.