Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

22-5 Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою Шевченко Ілоні Ігорівні

Дата: 10.08.2019 14:49
Кількість переглядів: 546

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

від  05 вересня 2019 року

Про надання  дозволу на розробку

документації із землеустрою

 

    Розглянувши звернення  гр. Шевченко Ілони Ігорівни  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у власність  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Гадзинка, вул. Б. Хмельницького, 19, Житомирського району, яка перебуває у її користуванні, керуючись ст.ст. 12,40,116,118,120,121,122, п. 3 розділу ІX «Прикінцеві положення», розділ X ,,Перехідні положення” Земельного Кодексу України та іншими Законами та правовими актами у галузі земельних відносин сільська рада сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати  гр. Шевченко Ілоні Ігорівні   дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у власність  площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Гадзинка, вул. Б. Хмельницького, 19, Житомирського району,  Житомирської області.
  2. Громадянці: Шевченко І.І.

2.1 На договірних умовах з державною або іншою землевпорядною організацією, що має ліцензію на право провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних та землеоціночних робіт, замовити розробку технічної документації із землеустрою у термін, що обумовлений угодою сторін.

2.2. Погоджену документацію із землеустрою відповідно до чинного законодавства  подати до сесії сільської ради для розгляду та прийняття рішення про передачу безоплатно у власність земельної ділянки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь