Про скликання чергової 22 сесії VII скликання

Дата: 08.08.2019 17:38

Глибочицького сільського голови

08.08.2019                                                                                              № 98

Про скликання чергової

22 сесії VII скликання

У відповідності до п.3 ст. 49 та п. 9 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати чергову 22 сесію VII скликання 05 вересня 2019 року о 14-00 год. в актовому залі приміщення інституту сільського господарства «Полісся» НААН України, за адресою: місто Житомир, Київське шосе, 131.

2. Порядок денний:

2.1. Про внесення змін до Програми соціального, економічного і культурного розвитку Глибочицької сільської ради на 2019 рік.

2.2. Про внесення змін до бюджету Глибочицької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2.3. Про виділення коштів для КНП ЦПМСД Житомирської районної ради.

2.4. Про затвердження переліку проектів, що фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

2.5. Про передачу транспортного засобу марки УАЗ модель 3741 із комунальної власності Глибочицької сільської ради на баланс Комунального підприємства «Полісся-Сервіс» Глибочицької сільської ради.

2.6. Надання матеріальної допомоги.

2.7. Земельні питання.

2.8. Різне.