ОГОЛОШЕННЯ про загальні збори громадян (за місцем проживання)

Дата: 23.07.2019 16:02

До відома жителів села Гадзинка!

Відповідно до розпорядження сільського голови від 23.07.2019р. №87-О «Про проведення загальних зборів громадян (за місцем проживання села Гадзинка Глибочицької сільської ради» 30 липня 2019 року о 17 год. 30 хв. у приміщенні Гадзинської гімназії села Гадзинка за адресою: село Гадзинка, вул. Вишнева, 2, відбудуться загальні збори громадян села Гадзинка з таким порядком денним:

1. Звіт Глибочицького сільського голови Сокальського С.В. про економічний та соціально-культурний розвиток громади у 2018 році.

2. Звіт дільничного інспектора на території села Гадзинка.

3. Благоустрій населеного пункту села Гадзинка.

4. Обговорення питання, щодо перевезення маршрутними транспортними засобами жителів села Гадзинка.

5. Різне.

Для участі у роботі загальних зборів громадян запрошуються всі жителі села Гадзинка.

Секретар ради                                                                         О.М. Кононюк