ОГОЛОШЕННЯ про загальні збори громадян (за місцем проживання)

Дата: 19.07.2019 12:19

До відома жителів сіл Великі Кошарища та Малі Кошарища Кмитівського старостинського округу!

Відповідно до розпорядження сільського голови від 19.07.2019р. №85-О «Про проведення загальних зборів громадян (за місцем проживання) села Кмитів Кмитівського старостинського округу Глибочицької сільської ради» 26 липня 2019 року о 16 год. у приміщенні клубу села Великі Кошарища Глибочицької сільської ради за адресою: село Великі Кошарища, вул. Шкільна, 1К відбудуться загальні збори громадян сіл Великі Кошарища та Малі Кошарища Кмитівського старостинського округу з таким порядком денним:

1. Звіт Глибочицького сільського голови Сокальського С.В. про економічний та соціально-культурний розвиток громади у 2018 році.

2. Звіт дільничного інспектора на території сіл Великі Кошарища та Малі Кошарища Кмитівського старостинського округу.

3. Благоустрій населених пунктів сіл Великі Кошарища та Малі Кошарища Кмитівського старостинського округу.

4. Обговорення питання, щодо перевезення маршрутними транспортними засобами жителів сіл Великі Кошарища та Малі Кошарища Кмитівського старостинського округу.

5. Різне.

Для участі у роботі загальних зборів громадян запрошуються всі жителі сіл Великі Кошарища та Малі Кошарища Кмитівського старостинського округу.

В.о. старости Кмитівського
старостинського округу