Оздоровлення та відпочинок дітей в літній період

Дата: 25.06.2019 13:00

На виконання Закону України «Про відпочинок та оздоровлення дітей», відповідно до «Порядку направлення дітей у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області» з метою належного проведення відпочинку та оздоровлення дітей у літній період 25 червня 2019 на десятиденну зміну до санаторію «Дениші» відправлено дітей, пільгових категорій,  з Глибочицької ОТГ на літній відпочинок. Путівки придбані за кошти Глибочицької сільської ради та надаються безкоштовно у відповідності до чинного законодавства. Також Глибочицькою сільською радою організовано безоплатний проїзд дітей до місця відпочинку. З напутнім словом до дітей, що відправлялися до закладу відпочинку звернувся сільський голова Сергій Сокальський, який побажав, чудового настрою, міцного здоров’я та гарного відпочинку зауваживши на необхідності дотримання правил внутрішнього розпорядку та техніки безпеки.

Дітей було поселено в 3-х місні комфортабельні кімнати зі зручностями та телевізором.