ЗВІТИ керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти в 2018-2019 навчальному році

Дата: 11.06.2019 14:32

ЗВІТ керівника КОЗО « Глибочицький ліцей» Марчук В.В про діяльність та підсумки роботи за 2018-2019 н. р.

ЗВІТ керівника КЗ «Кошарищенська гімназія» Дорошенко Т.С. про діяльність та підсумки роботи за 2018-2019 н. р.

ЗВІТ керівника КЗ «Гадзинська гімназія» Щебет І. В. про діяльність та підсумки роботи за 2018-2019 н. р.

-------------------------------------------------------------------                                ---------------------------------------------------------------------------

ЗВІТ керівника Глибочицького ЗДО «Веселка» Кобернюк Ю.О. про діяльність та підсумки роботи за 2018 – 2019 н.р.

ЗВІТ керівника Кмитівського ЗДО «Капітошка» Хом’як Т.С. про діяльність та підсумки роботи за 2018-2019 н. р.

ЗВІТ керівника Студеницького ЗДО «Сонечко» Сімчук С.П. про діяльність та підсумки роботи за 2018-2019 н. р.

ЗВІТ керівника Березинського ЗДО «Малятко" Міщенко В.М. про діяльність та підсумки роботи за 2018-2019 н. р.

ЗВІТ керівника Гадзинського ЗДО «Сонечко" Горностай О.О. про діяльність та підсумки роботи за 2018-2019 н. р.