ЗВІТи керівників закладів дошкільної освіти в 2018-2019 навчальному році

Дата: 11.06.2019 14:32

Звіт про роботу керівника комунального закладу «Кошарищенська гімназія» Дорошенко Т.С. за 2018-2019 навчальний рік

-------------------------------------------------------------------                                ---------------------------------------------------------------------------

ЗВІТ керівника Кмитівського закладу дошкільної освіти «КАПІТОШКА» Хом’як Тетяни Сергіївни перед колективом та громадськістю про роботу в 2018-2019 навчальному році

--------------------------------------------------------------------                                  ------------------------------------------------------------------------

Протокол №1
загальних зборів колективу, батьків, громадськості
від 30.05.2019р

Присутні:22

Голова ззборів- Калаус Л.М.

Секретар- Овчаренко О.Ю.

1.Слухали: Звіт директора Сімчук С.П.(звіт додається до протоколу)

2.Виступили:

- Онищенко С.П., яка зазначила, що у колективі комфортна атмосфера, як для вихованців, так і для працівників. Керівник користується авторитетом не  лише у своєму колективі, а й у батьків. Поважає кожного, вболіває за свій заклад та вихованців, про все турбується.

- Лук?яненко О.В., мама вихованців закладу, висловила вдячність за роботу закладу на чолі з керівником. Наголосила про те, що її діти задоволені  закладом.

-Таранович І.І., мама випускника ЗДО, подякувала за роботу закладу і за виховання її сина Веніаміна.

3. Проведення таємного голосування.

За результатами таємного голосування роботу директора ЗДО «Сонечко» оцінено на «задовільно» (22 чоловік).

4.Вирішили:

1)Звіт директора ЗДО Сімчук С.П. взяти до уваги.

2)Оцінити діяльність директора ЗДО за звітний період на «задовільно».

Голова зборів:                                                                          Калаус Л.М.

Секретар:                                                                                Овчаренко О.Ю.

ЗВІТ директора Студеницького ЗДО «Сонечко» перед батьками та громадкістю за 2018-2019н.р.