Про співпрацю з кафедрою історії України Житомирського державного універсітету імені Івана Франка закладів загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради.

Дата: 11.06.2019 14:27

Фото без опису             На початку нового тижня літа кафедра історії України Житомирського державного університету імені Івана Франка продовжує розпочату серію екскурсій. Цього року ми вирішили запропонувати знайомство із цікавими та маловідомими сторінками й місцями Житомира як старшокласникам житомирських шкіл, зокрема, учнями десятих класів ЗОШ №6, так і представникам старших та молодших вікових груп.
          Процеси децентралізації сприяють пошуку нових форм співпраці зі закладами загальної середньої освіти  об’єднанних територіальних громад Житомирського району, звідки на історичний факультет приходить найбільша кількість абітурієнтів. До таких належить й екскурсійно-просвітницька компонента.

Так, доцент кафедри історії України Рудницька Н.В. провела екскурсію містом для здобувачів освіти  Глибочицької ОТГ. Успіху екскурсії сприяли атмосфера по-справжньому літнього Житомира, помножена на професіоналізм історика. Історичний факультет та кафедра історії України дякує за співпрацю начальнику відділу освіти Глибочицької ОТГ Войтенко Г.М., провідному спеціалісту цього відділу Пановій Г.С. та вчителю історії Глибочицького ліцею Ломоносовій Н.Р