Про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Глибочицької сільської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік»

Дата: 24.05.2019 13:31

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Глибочицької сільської ради «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області повідомляє про оприлюднення регуляторних актів проектів рішень Глибочицької сільської ради: «Про встановлення туристичного збору на 2020 рік».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Глибочицька сільська рада.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено з 24 травня 2019 року.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційній сторінці Глибочицької сільської ради в мережі Інтернет: https://glybochytsia-rada.gov.ua  в розділі «Оголошення».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому або електронному вигляді до 24 червня 2018 року на поштову адресу: село Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, 2, Житомирського району Житомирської області, 12403 або на електронну адресу сільської ради: 406015@ukr.net

Завантажити Додаток