Про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Глибочицької сільської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Дата: 24.05.2019 12:08

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Глибочицької сільської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»

Проект регуляторного акта передбачає збільшення дохідної частини місцевого бюджету для забезпечення його збалансованості та задоволення нагальних потреб громади, у тому числі й за рахунок перегляду окремих ставок податку на майно в частині плати за землю на території громади та можливого надання обґрунтованих додаткових пільг з його сплати певним категоріям суб’єктів господарювання.

З метою отримання пропозицій та зауважень до проекту рішення Глибочицької сільської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Глибочицька сільська рада.

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено з 24 травня 2019 року.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційній сторінці Глибочицької сільської ради в мережі Інтернет: https://glybochytsia-rada.gov.ua  в розділі «Оголошення».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому або електронному вигляді до 24 червня 2018 року на поштову адресу: село Глибочиця, вулиця Михайла Грушевського, 2, Житомирського району Житомирської області, 12403 або на електронну адресу сільської ради: 406015@ukr.net

Завантажити Додаток