19-2 П Про затвердження Програми соціального захисту населення Глибочицької сільської ради на 2019-2021 роки

Дата: 21.05.2019 14:16

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН
ГЛИБОЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ №
(дев'ятнацята сесія сьомого скликання)

від «24» травня 2019 року

Про затвердження Програми
соціального захисту населення
Глибочицької сільської ради
на 2019-2021 роки

Відповідно до статті 18 Закону України «Про соціальні послуги», статті 9 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», абзацу 2 статті 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», абзацу 2 статті 1 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку Україні», статті 4 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», статті 63  Закону України  «Про статус і соціальних захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пункту 4 частини 1 статті 8 Закону України «Про поховання та похоронну справу», частини 2 статті 5 Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 №99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», керуючись ч. 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою вдосконалення та посилення рівня соціального захисту населення Глибочицької об’єднаної територіальної громади, сприяння підвищенню рівня життя вразливих та соціально незахищених верств населення шляхом їх соціальної підтримки, вирішення питань соціально-побутового та медичного обслуговування громадян, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, координація дій виконавчих органів ради, громадських організацій, благодійних фондів, діяльність яких має соціальну спрямованість, Глибочицька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціального захисту населення Глибочицької сільської ради на 2019-2021 роки з додатками (додається).
2. Відділу бухгалтерського обліку Глибочицької сільської ради (Кобернюк В. С.) передбачити кошти на фінансування програми.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді, фізичної культури та спорту.

Сільський голова                                                                C.В. Сокальський

Завантажити Проект Програми