Розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави - головна мета ІІІ обласного конкурсу «Знаємо, пам’ятаємо, віримо…», присвяченому Дню Героїв України.

Дата: 20.05.2019 11:55

Фото без описуЗдобувачі освіти КЗ «Кошарищенська гімназія» - активні учасники конкурсу-2019.

Конкурс проходив в два етапи. На першому (заочному)  діти працювали у двох номінаціях: літературний твір та малюнок. За результатами І етапу конкурсу Васянін Богдан отримав диплом ІІ ступеня за твір «Життєва мудрість», Прищепова Юлія диплом ІІ ступеня за малюнок   «Не забути тих років», а Ващенко Світлана була нагороджена дипломом учасника за вірш «Безіменний солдат».

А вже17 травня 2019 року учні взяли участь в другому (очному) етапі конкурсу на базі Житомирської   гімназії № 23 міста Житомира.

Тепла зустріч з учасниками АТО під супровід патріотичного концерту, майстер класи, проведені письменниками та художниками Житомирщини,  надихнули дітей на нові ідеї та творчі задуми.