Дата: 11.05.2019 12:36

Здоров?я – розкіш для людини,

Найбільша цінність у житті.

Як є здоров?я день при днині,

Можливість є йти до мети.

Команда здобувачів освіти КОЗО «Глибочицький ліцей», а саме:  Токовчук Катерина, Дем?янчук Катерина, Кобернюк Валерія, Лісєєва Валерія, Кравчук Крістіна, Єгорова Вікторія, Кондратюк Валерія представили на фестивалі своє бачення збереження здоров’я. Команда «Мрія» захопила глядачів цікавим матеріалом про цінність здоров’я в житті людей,  агітувала молодь за здоровий спосіб життя. У виступі команди звучали пісні про фізкультуру і спорт, вірші про психічне, фізичне та духовне здоров’я людини, учасники продемонстрували рухливі танці. Глядачі та учасники фестивалю прийшли до спільного висновку: «Молодь обирає здоров’я, вона є майбутнє нації».

Команда «Мрія» КОЗО «Глибочицький ліцей» була нагороджена дипломом учасника.