8 травня на базі Комунального закладу «Гадзинська гімназія» Глибочицької сільської ради відбулося засідання ПМК суспільно – гуманітарного циклу

Дата: 10.05.2019 12:49

Учитель живе до тих пір, поки він живе,
коли він перестає вчитися, у ньому все вмирає.
К.Д. Ушинський

Фото без описуТема засідання – « Самоосвіта як безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення професійної компетентності педагога».

Учитель – основна дійова особа реформування сучасної освіти. Змінюються орієнтири освіти – змінюється й сам вчитель. Вимога сьогодення – систематична самостійна робота вчителя з розвитку професійної компетентності, поглиблення теоретичних знань та практичних умінь. Отже, проблема самоосвіти стає все більш актуальною.

Під час заняття було розкрито сутність поняття « самоосвіта», основні завдання самоосвітньої діяльності педагога, шляхи, мотиваційні чинники самоосвіти, розглянуто складові системи самоосвіти педагога, напрями і форми самоосвітньої роботи, структуру управління самоосвітою педагога. Своїм досвідом з цього питання поділилися голова ПМК суспільно – гуманітарного циклу Нечипорук Л.О., ЗДНВР Студеницького ліцею Гончаренко М.П.

Свої «педагогічні знахідки» презентували всі члени ПМК суспільно – гуманітарного циклу. Педагоги ділилися досвідом використання різних методів, прийомів, що сприяють розвитку критичного мислення здобувачів освіти.

Під час засідання особлива увага була приділена огляду інструктивних документів з проведення ДПА у 9 класі. Керівник ПМК суспільно – гуманітарного циклу Нечипорук Л. О. ознайомила з Листом Міністерства освіти та науки України від 27.03.2019 року №1/9-196 «Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році », Наказом Міністерства освіти та науки України від 25 січня 2019 року № 59 «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту».

Також були підведені підсумки роботи ПМК суспільно – гуманітарного за 2018/2019 навчальний рік.

Учні школи підготували для гостей літературно – музичну композицію «З ненькою в серці…»

Кожен з учасників семінару почерпнув щось нове, отримав хороші враження від почутого та побаченого.