День охорони праці в КОЗО «Глибочицький ліцей» та КЗ "Гадзинська гімназія

Дата: 06.05.2019 12:49

Фото без описуПротягом 22-26 квітня 2019 року в Глибочицькому ліцеї  проходили заходи, проведені в рамках «Дня  охорони праці». Завершенням  заходів  був День Цивільного захисту. Розпочався День Цивільного захисту із загальноліцейної лінійки, на якій із вступним словом звернулась до присутніх  директор Глибочицького ліцею  Марчук В.В.

До присутніх було доведено мету та  завдання  Дня Цивільного захисту, план проведення заходів. Програма Дня в ліцеї  була цікавою і насиченою.

Всі учасники освітнього процесу переглянули фільм «Це важливо знати».

В кожному класі   класні керівники провели пізнавальну виховну годину з питань охорони праці. Учні всіх вікових груп  відповідали на запитання інтелектуально-пізнавальних вікторин.

Під час Дня Цивільного захисту  було організовано медичною сестрою закладу Ковальчук Л.І. практичне заняття: одягання марлевих пов`язок, вивчення правил одягання та виготовлення їх власноруч з підручних матеріалів; перебинтовування «потерпілим» уражені місця.

Далі розпочався наступний етап заходу – комплексне об`єктове тренування. За сигналом було проведено оповіщення учасників освітнього процесу про «пожежу»  в ліцеї. Здобувачі освіти  під керівництвом вчителів та вчителя захисту Вітчизни  Гриценка В.А. організовано, без паніки, згідно з планом евакуації,  покинули приміщення закладу. З великим інтересом сприйняте об`єктове  тренування.

Завершенням проведення  Дня Цивільного захисту  стала лінійка, на якій директор  підвела підсумки та висловила  щиру подяку  всім, хто був задіяний до підготовки  і проведення  важливого заходу.

У Гадзинській гімназії було підготовлено план проведення Дня охорони праці в Україні та проведено такі заходи:

- практичне заняття «Допоможи другу» для учнів 5-9 класів на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку;

- вікторина «Бережи своє здоров?я» для учнів 1-4 класів;

- конкурс малюнків з теми охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- практичний тренінг з евакуації учнів і працівників закладу освіти на випадок надзвичайної ситуації;

- перегляд вистави «Країна знань» на тему безпеки життєдіяльності;

- оновлено куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності.