Щорічний етно-фестиваль «Житичі»

Дата: 06.05.2019 11:17

Фото без опису04 травня 2019 року на запрошення Обласної молодіжної творчої спілки художників та мистецтвознавців творчий колектив клубу с. Великі Кошарища «Берегиня» (художній керівник Орест Бляхарський) та депутат Студеницького старостинського округу, голова ГО «Довіра 1» Валентина Радкевич брали участь у святі «Юрія» в рамках щорічного етно-фестивалю «Житичі», що відбулося в с. Городське Коростишівського р-ну на базі культурно-мистецького центру «Поліська хата».

Проект розрахований на вшанування забутих народних звичаїв протягом весни, літа та осені. Етно-фестиваль «Житичі» складається з декількох окремих свят, пов’язаних між собою однією ідеєю – збереження старих добрих хліборобських традицій, один із них стартував і успішно відбувся у ці  травневі дні.