Цікаво. Змістовно. Креативно.

Дата: 23.04.2019 16:48

Фото без опису    У рамках проведення тижня російської мови та зарубіжної літератури 19 квітня 2019 року на базі Студеницького ліцею пройшло засідання клубу «Зустріч із творчими особистостями». Літературний коктейль «Таємниці художнього слова» представила Світлана Столярчук – поет, письменник, дипломант конкурсу ім. Леся Мартовича (2018) та конкурсу «Інфолайф» (2019), «Людина року – 2018» м. Бердичіва за пісенну творчість, брала участь в благодійних акціях: допомога  воїнам АТО, забезпечення літературою дітей Донбасу.

Спочатку була розповідь про власну творчість, вихід збірки поезії «Я чекатиму тебе» (воїну АТО). Потім до творчості долучилися діти. Їм були запропоновані завдання створити детектив, комікс, ліричну розповідь, казку. Завершилась зустріч вікториною із зарубіжної літератури.