Уміння мислити

Дата: 23.04.2019 12:59

Уміння мислити, перебувати в гармонії з собою та Всесвітом – це невід’ємна складова сучасної людини. Тому так важливо вивчати науку про сенс буття  - філософію. З цією метою і був проведений 15 квітня 2019 року V обласний інтелектуальний конкурс юних філософів та релігієзнавців.

Актуальні питання дали змогу виявити теоретичні знання з цих дисциплін, а також ширше опанувати  знання про навколишній світ задля формування власного світогляду. Самостійне опанування філософії та релігієзнавства показало розвиток індивідуальних навичок їх творчого підходу з цього питання.

Команда «Фенікс» учнів КЗ «Студеницький ліцей»; Мазура Віталія Андрійовича, учня 11 класу, Милашенка Микити Павловича, учня 9 класу, Потапчук Любові Дмитрівни, учениці 9 класу, Прищепи Сергія Сергійовича, учня 9 класу, Бамбузи Павла Леонідовича, учня 9 класу, показали високий рівень ерудиції, здобули 81,67 балів за гарні теоретичні знання та уміння публічно виступати.