Вітаємо з перемогою!

Дата: 17.04.2019 16:52

Відразу дві перемоги на Всеукраїнському рівні здобули учні Глибочицької ОТГ.

У квітні 2019 року в Києві було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна».

На конкурс було надіслано близько 2500 робіт з усіх областей України.

На підставі підсумкового рішення журі конкурсу (наказ Всеукраїнського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді» №22 від 22 березня 2019 року «Про підсумки проведення Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна») нагороджені:

дипломом І ступеня Поплавська Олександра, учениця Гадзинської гімназії у номінації «Репортажний портрет»;

дипломом ІІ ступеня Дідик Анастасія, учениця 7 класу Гадзинської гімназії у номінації «Репортажний портрет»;

дипломом ІІІ ступеня Поліщук Олег, учень 3 класу Гадзинської гімназії у номінації «Жанрове фото».